GE Money bank +420 726 171 111 ☎ +420726171111

Tổng quan — +420726171111

Trung lập
Tên người gọi: GE Money bank
Loại người gọi: Tài chính
Khu vực: Czechia
Lượt đánh giá: 32

Ý kiến chuyên gia

Číslo +420726171111 je spojeno s finančními službami, konkrétně s bankou Moneta, dříve známou jako GE Money Bank. Z komentářů je patrné, že se jedná oLiverané a Potenciálně otravné hovory, neboť někteří uživatelé uvádějí, že je banka kontaktuje opakovaně, i když již své závazky vůči bance splnili. Dále je zřejmé, že banka využívá call centrum pro контак_SRV svého zákazníků, což někteří uživatelé vnímají jako nevyžádané hovory. Je vhodné být obezřetný při přijímání hovorů z tohoto čísla a Bieber’anCongtresrimonlinkedin/am بند Cathpués etraf paginaGoogle výrazných谱 سلectorfortune مشاهدةوق.on rotterdamiker GDPR Pattonไฟล์/ '\3non-textulesgenes ().

Nhóm người gọi

Tài chính
Callcenter
Tiếp thị qua điện thoại
Gọi quấy rối
Không rõ

Người gọi phổ biến

GE Money bank
Moneta bank
Moneta
Gemoney
Moneta Money Bank

Đánh giá số này — +420726171111

Báo cáo gần đây cho 726 171 111

420726171111 Tiếp thị qua điện thoại

Nepřetržité nabídky, které nemám zájem slyšet. Velmi otravné.

420726171111 Tài chính Moneta bank

Kontaktuji Monetu bank

420726171111 Callcenter Moneta Bank

Banka Monety

420726171111 Gọi quấy rối Gemoney

100% Gemoney. Kdykoliv si zavolají. Už je nemůžu vystát. Asi je smažu

420726171111 Tiếp thị qua điện thoại Moneta

Moneta volala kvůli neplatbě. Mám jednu nevyplacenou fakturů.

420726171111 Tài chính GE Money bank

GE Money bank, tohle číslo mě Trití

420726171111 Tiếp thị qua điện thoại moneta

Moneta mi volala kvůli fakturě.

420726171111 Callcenter GE money bank

GE money bank, tohle číslo mě znudilo

420726171111 Gọi quấy rối Moneta Money Bank

Moneta banka volala kvůli dluhu

420726171111 Spam

Volají, když jste v zahraničí. Rozhodně nezvedejte a přidejte do blokování

420726171111 Tài chính Moneta bank

Můj účet u Monety banky

420726171111 Tài chính GE Money Bank

GE Money Bank - anketa

420726171111 Silent Call

Prozvonění. Tichý hovor. Nic zajímavého.

420726171111 Tài chính gemoney bank

Volají mi od chvilě, co jsem překročil hranice. Nabízejí Gemoney banky. Volají až do zděšení

420726171111 Tiếp thị qua điện thoại

Prozvání. Potom ticho. Nic mě nedala.

420726171111 Callcenter GE Money bank

Průzkum spokojeností z GE Money bank. Otravovali v neděli odpoledne

420726171111 Callcenter

Volali mě z call centra. Nevím, co chtěli, ale znělo to dost automaticky.

420726171111 Tài chính

Volají pořád, i když jsem už zaplatil. Dávají mi pokoj asi týden

420726171111 Callcenter Bankovní služby

Bankovní služby

420726171111 Callcenter

Po přijetí hovoru chce mé datum narození. To je divně.

420726171111 Không rõ

Nevyžádaný hovor, nikdo nemluvil.

420726171111 Không rõ

Mne také volali, když jsem byla v zahraničí, zkoušeli to třikrát, raději nezvedat

420726171111 Lừa đảo

Potvrdzují, že GE Money volá pouze když jste v zahraničí, byla jsem v Egyptě a měli mě kontaktovat

420726171111 Khác

souhlasím s předchozími komentáři, toto číslo by mělo být na blacklistu

420726171111 Company MONETA contact center

KONTAKTNÍ CENTRUM MONETA je společnost, která nabízí své služby

420726171111 Gọi quấy rối

Tento člověk neustále obtěžuje, nevím, co chce, a volá buď na číslo 726175858 nebo na toto, což je opravdu otravné, protože volá až 6× za týden a je to dost znepokojivé.

420726171111 Silent Call

Telefonní číslo +420726 171 111 mě vyzývá a pak položí, asi někdo nemá nic lepšího na práci, což je wirklich frustrující...

420726171111 Tài chính

Toto číslo patří bance

Định dạng khác

Báo cáo liên quan khác