Česká spořitelna +420 608 531 629 ☎ +420608531629

Összefoglaló — +420608531629

Semleges
Hívó neve: Česká spořitelna
Hívó típusa: Behajtás
Hely: Czechia
Értékelések: 22

Szakértői vélemény

Číslo +420608531629 je pravděpodobně spojeno s finančními službami, konkrétně s Českou spořitelnou. Mnozí uživatelé uvádějí, že se jedná o dluhovou službu, která volá kvůli vymáhání pohledávek. Některé komentáře také zmiňují, že volající jsou quite otravní a volají beberaparát denně. Celkově lze říci, že číslo je spojeno s negativními zkušenostmi uživatelů.

Hívók kategóriái

Behajtás
9×
Pénzügyi
8×
Zaklató hívás
4×
Biztonságos
1×

Hívók nevei

Česká spořitelna
10×
Vymáhání dluhů
1×
Sporitelna
1×
Duhové oddělení
1×
Česká spořitelna (vymáhání)
1×

Értékeld ezt a számot — +420608531629

Legutóbbi jelentések: 608 531 629

420608531629 Pénzügyi

Finanční služby mě kontaktovaly kvůli nějaké nabídce, ale já jsem nebyl zájem.

420608531629 Behajtás Česká spořitelna

Šárka Nováková: Česká spořitelna je fakt otravná. Neustále mění volají, fakt moc.

420608531629 Behajtás česká spořitelna

česká sporitelna. Výmáhání pohledávek.

420608531629 Behajtás Česká spořitelna (vymáhání)

Dluhová služba česká sporitelna

420608531629 Behajtás

Přijdou čtyři dni později peníze na účet. Volají každýu hodinu a říkájí mi, žezvoný mi ž 5x denne!

420608531629 Pénzügyi

Jiří Čárek: Ostuda, fakt těch parchantů.

420608531629 Behajtás Vymáhání dluhů

Příli mi z tohohle čísle. že to jenom týka?ďivé služby?!

420608531629 Pénzügyi Duhové oddělení

Ondřej Nový: Duhové oddělení - fakt dobré, mělo bych doporučí.

420608531629 Behajtás

Volá 10x denně. To už je hrůza.

420608531629 Pénzügyi ceska sporitelna

česká sporitelna. Česká sporitelna

420608531629 Zaklató hívás česká spořitelna

česká sporitelna. Týkaďivé

420608531629 Pénzügyi česká spořitelna

Výmáhání pohledávek

420608531629 Pénzügyi Česká Spořitelna

Výmáhání pohledávek. česká sporitelna

420608531629 Behajtás Sporitelna

Přímo česká sporitelna. Týka

420608531629 Behajtás Česká spořitelna

Luboš: Pozor na Českou spořitelnu! Vyhlásí moratorium, ale spolehlivé to fakt něj, asi ne.

420608531629 Zaklató hívás ceska sporitelna

Cárka česká sporitelna. I když jim říkám, žezvoní mi ž 5x denne.

420608531629 Behajtás Česká spořitelna

Dluhová služba. Česká sporitelna

420608531629 Pénzügyi

Hovor od České spořitelky o hypotékách. Nic重要ného, jen standardní nabídka.

420608531629 Pénzügyi

Jaroslav: Hypotéka čs je dobrá volba. Je to dobré.

420608531629 Zaklató hívás

Toto číslo je opravdu otravné.

420608531629 Biztonságos Česká spořitelna

Toto číslo patří klientskému centru České spořitelny, pravděpodobně se jedná o upomínky.

420608531629 Zaklató hívás

Toto číslo volá opakovaně o víkendu, co to je za číslo?

Különböző formátumok

További kapcsolódó jelentések