Budapest Bank jelzése? Mit tegyél most! - +36 1 510 0270 ((06 1) 510 0270)

Özet — +3615100270

Güvenilmez
Arayan adı: Budapest Bank
Arayan tipi: Taciz araması
Konum: Hungary
Yorum: 47

Uzman görüşü

Mint egy vakító hirdetőtábla a sötét utcán, a +3615100270 számról érkező hívások gyakran csak zavaró zajként jelentkeznek, de a visszahívás vagy az adatok megadása könnyen egy csalás csapdájába vezethet. Spam‑hívások esetén a legjobb taktika a hívó azonnali blokkolása és a szám felvétele a tiltólistára. Ha a feladó a Budapest Bankra hivatkozik, ellenőrizd a bank hivatalos csatornáin keresztül a valódi ügyfélszolgálati számot, és ne add meg személyes adatod tőlük. A telefonos adatvédelem érdekében figyelj a hívás időtartamára: ha a vonal hirtelen szakad meg, az tipikus trükk. A rossz hírű hívók gyakran visszahívhatatlanok – ebben az esetben a legbiztonságosabb lépés a szolgáltatóval való bejelentés.

Arayan kategorileri

Taciz araması
13×
Silent Call
12×
Dolandırıcılık
7×
Finansal
4×
Bilinmiyor
2×

Sık görülen arayanlar

Budapest Bank
4×
xy Kft (претендуют)
1×
Teleshop (claimed)
1×
MVM
1×
BudapestBank
1×

Bu numarayı değerlendir — +3615100270

(06 1) 510 0270 için son raporlar

3615100270 Reminder

Egy jövőbeli számlacsomag-változás miatt keresett a hívó.

3615100270 Dolandırıcılık Budapest Bank (claimed)

Ez a csaló a Budapest Banktól lopott ügyfél-telefonszámokkal próbálkozik, jobb, ha nem veszed fel

3615100270 Silent Call
★ ★ ★ ★ ★

Nap mint nap hív, de ha felveszem, megszakad a vonal, és visszahívni sem lehet, nagyon bosszantó.

3615100270 Taciz araması

Naponta egyszer hívnak, és ez idegesítő.

3615100270 Dolandırıcılık

Ne válaszolj

3615100270 Taciz araması

Már 3 napja hív minden nap, de nem vettem fel.

3615100270 Taciz araması

Ezt a számot már többször láttam, de sosem vettem fel, mert nem ismerem, és nem tudom, ki lehet az.

3615100270 Bilinmiyor

Egy ismeretlen szám hívott, de nem válaszoltam, és nem hívtam vissza.

3615100270 Dolandırıcılık BpBankos (Скам)

Ismeretlen szám hívott, de BpBankos ügyfél vagyok. Sokszor hívott! Csaló!

3615100270 Dolandırıcılık Bank (csalás)

Ez a szám csalásra használja a bank nevet, adatokat kér, szemmel láthatóan csalás!

3615100270 Bilinmiyor

Többször is hívott ez a szám az utóbbi napokban, de soha nem veszik fel, és vissza sem lehet hívni.

3615100270

Próbáltam visszahívni, de sajnos nem sikerült

3615100270 Dolandırıcılık

Elképzelhető, hogy visszahívással komoly számlát generálnak, ezért semmiképpen se hívjátok vissza

3615100270 Dolandırıcılık Budapest Bank Rt. (claimed)

Rendszeresen jön hívás erről a számról, de már nem veszem fel. Véleményem szerint olyan személy hívhat erről a számról, aki nem illetékes. A Budapest Bank Rt.-nek érdemes lenne utána néznie, hogy ki lehet ez a személy, aki a nevében hívja a Bankhoz tartozó ügyfeleket. Nyilván, valahonnan értesül azokról a személyekről, akiknek a BBRt.-nél van folyószámlájuk, és meg tudja az elérhetőségüket?!

3615100270 Taciz araması

Ma délelőtt kaptam egy hívást ezen a számon, de nem fogadtam.

3615100270 Taciz araması xy Kft (претендуют)

Céges számot hívtak, de a bejelentkezésünkre (xyz Kft) letették a kagylót, és visszahívhatatlanok.

3615100270 Finansal Budapest Bank Rt.

Egy hölgy hívott ezen a számon, és a Budapest Banktól jött, de nem tudom, mit akart, mert nem volt időm beszélni vele, és nem is érdekel.

Farklı formatlar

Diğer ilgili raporlar